PO ZDROWIE DO SANATORIUM MIŁOŚCI POBYT W BUSKU-ZDROJU

24-30.09.2023 (7 dni)
śniadanie, obiad, kolacja serwowane do stolika
Autokar/pociąg
2350 PLN


 » 
   TERMINY

24-30.09.2023 (7 dni)       2350 PLN/os. w pokoju 2-osobowym  Rezerwuj


 »
    CENA ZAWIERA:

  • 6 noclegów w Sanatorium Uzdrowiskowym Nida Zdrój
  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja serwowane do stolika)
  • 18 zabiegów rehabilitacyjnych wg ordynacji lekarskiej
  • 5 wejść na basen
  • wycieczkę słonecznym pociągiem po Busku-Zdroju
  • taneczny wieczorek integracyjny
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW
  • opłatę klimatyczną


 »
   CENA NIE ZAWIERA:

  • dojazdu do uzdrowiska ( we własnym zakresie; dla grupy z Trójmiasta transport zorganizowany – autokar lub pociąg, w zależności od ilości uczestników)

Sanatorium Uzdrowiskowe "Nida-Zdrój" to komfortowy obiekt, usytuowany w centrum Buska-Zdrój na terenie własnego, trzy hektarowego parku rekreacyjno-wypoczynkowego.

W Sanatorium znajdą Państwo zakwaterowanie w przytulnych i komfortowych pokojach - łącznie 265 miejsc, a profesjonalna i serdeczna obsługa zapewni smaczny, pełnowartościowy odpowiedni również dla cukrzyków posiłek.

Busko-Zdrój jest położone w południowej części województwa świętokrzyskiego. Znajduje się 50 km na południe od Kielc i 80 km na północny wschód od Krakowa. Leży w malowniczym regionie zwanym Ponidziem od przepływającej przezeń rzeki Nidy.

Wspaniała lokalizacja zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, spacerów, zwiedzania miasta i urokliwej okolicy.

Dbając o kuracjuszy obiekt zapewnia wykwalifikowaną opiekę lekarsko - pielęgniarską, bogatą bazę zabiegową, pływalnię i co ważne dla zdrowia i duszy stanowisko kulturalno-oświatowe: bibliotekę, koncerty, potańcówki.

Zasadniczy profil leczenia Sanatorium to: choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, choroby układu nerwowego, choroby naczyń obwodowych, choroby skóry. Sanatorium "Nida-Zdrój" prowadzi również leczenie i rehabilitacje osób z dużą dysfunkcją narządu ruchu, ludzi niepełnosprawnych.

Na terenie kompleksu sanatoryjnego znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy, który oferuje szeroki zakres zabiegów, w tym m.in.: kąpiele siarczkowo-siarkowodorowe, okłady borowinowe, masaż klasyczny, kąpiele perełkowe, kąpiel borowinowa, kąpiel jodobromowa, masaż wirowy, wibracyjny i podwodny, kąpiele 4-komorowe i natryski, galwanizacja, jontoforeza, diadynamik, interdyn, ultradźwięki, magnetronik, pulsatronik, sollux, lampa kwarcowa, gimnastyka indywidualna, gimnastyka zbiorowa krioterapia, laserotronic, kabina infrared (podczerwień), hydro-JET, lampy Bioptron, Bio-V, lampyQ. light 200 i przeciwdepresyjne oraz gimnastyka lecznicza w basenie.

Pacjenci w czasie kuracji pozostają pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Ordynowane przez nich zabiegi mają na celu zmniejszyć ból i działać rozluźniająco i poprawić ukrwienie tkanek zwiększyć ruchomość stawów i kręgosłupa co w efekcie ma przynieść poprawę sprawności fizycznej chorego.

REZERWACJA OFERTY
1000 znaków pozostało

WAŻNE! PRZECZYTAJ!

Standardowy formularz informacyjny do umów o udział w imprezie turystycznej (TUTAJ).

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie do 5 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Nr konta: 52 1240 5400 1111 0010 4939 5050

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa (TUTAJ), zobowiązaniem się do ich przestrzegania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Aktywny Senior Andrzej Wójcicki, zgodnie z przedstawioną polityką prywatności (TUTAJ).

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Telefon
Andrzej
Wójcicki
+48 663 512 905
Joanna +48 782 557 449
Dominika  +48 725 023 233
Formularz kontaktowy

Napisz swoje pytanie a my odpiszemy jak najszybciej.

Ubezpiecz się w Signal Iduna

Ubezpiecz się samodzielnie bez posrednika.
Łatwo i szybko bez dodatkowych kosztów.

O nas    |     Warunki uczestnictwa     |     Polityka prywatności

© 2018 Aktywny Senior Andrzej Wójcicki. Wszystkie prawa zastrzeżone.