O nas

O NAS

Życie zaczyna się na emeryturze a świat wcale nie musi zwolnić...

    Przez wiele lat pracowałem w KGHM Polska Miedź w Lubinie jako górnik. 15 lat temu, zaraz po przejściu na emeryturę, postawiłem wszystko na jedną kartę – sprzedałem mieszkanie i przeprowadziłem się nad morze. Chciałem zacząć życie od nowa. Nikogo tu jednak nie znałem. Nie miałem tutaj też ani rodziny ani przyjaciół. Zaangażowałem się zatem w działania Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku oraz przy  Uniwersytecie Gdańskim.

Dziś, jako jeden z jego liderów, mobilizuję do aktywnego trybu życia wszystkich tych, dla których z przejściem na emeryturę wszystko być może się skończyło.

Jako organizator turystyki dla Seniora  pragnę zachęcić Państwa do aktywnego wypoczynku  i przyłączenia się do naszych grup, by wraz z nami zwiedzać świat.

Wyjazdy dla Seniora to oferta, którą przygotowałem specjalnie z myślą o osobach w wieku 50+ bo wiem, że każda grupa wiekowa ma swoje potrzeby i oczekiwania. Zapewniam brak nocnych przejazdów, terminy omijające szczyt sezonu, zajęcia rekreacyjne, wieczorki taneczne oraz wiele innych. Wygodne i bezpieczne autokary o podwyższonym standardzie oraz samoloty wyłącznie renomowanych linii lotniczych sprawią, że podróż zamieni się w przyjemny relaks. Każdą wycieczkę umilają nasi doświadczeni i pomocni kierowcy, zawsze świetnie poinformowani piloci i doskonale zorganizowani przewodnicy.

Lista kierunków objętych specjalną ofertą dla seniorów różni się w zależności od potrzeb, kondycji oraz upodobań. Znajdą się tu bowiem zarówno kierunki typowo wypoczynkowe  jak i  miejsca, w które organizujemy wycieczki objazdowe.

Każdy Klient jest dla mnie wyjątkowy, dlatego z pełnym zaangażowaniem przygotowuję indywidualne podróże, dostosowując ich termin oraz program  do Państwa preferencji, dbając przy tym  o najdrobniejsze detale.

 

Zapraszam serdecznie do wspólnego podróżowania!

Telefon
Andrzej
Wójcicki
+48 663 512 905
Biuro: Joanna W: +48 782 557 019
Magdalena: +48 725 023 368

Formularz kontaktowy

Napisz swoje pytanie a my odpiszemy jak najszybciej.

Ubezpiecz się w Signal Iduna

Ubezpiecz się samodzielnie bez posrednika.
Łatwo i szybko bez dodatkowych kosztów.

O nas    |     Warunki uczestnictwa     |     Polityka prywatności

© 2018 Aktywny Senior Andrzej Wójcicki. Wszystkie prawa zastrzeżone.